Українського журналіста хочуть 10 днів незаконно утримувати в російському СІЗО

Федеральна міграційна служба Росії незаконно утримує кореспондента телеканалу «1+1» Євгена Агаркова у міграційному ізоляторі, повідомляє сайт ТСН.

За рішенням російського суду затриманого напередодні українського журналіста Євгена Агаркова мали вже відправити до України. Він мав сплатити штраф і залишити територію РФ. Проте, у Федеральній Міграційній службі Росії заявили, що в кореспондента є 10 днів на оскарження рішення, і протягом цього терміну відпускати його з ізолятора не збираються.

Між тим, російський адвокат Марк Фейгін, який захищає у суді українську льотчицю Надію Савченко, заявив, що таке утримування незаконне. У рішенні суду немає жодного слова про те, що кореспондент має утримуватись якийсь час в ізоляторі. Крім того, немає у російському законодавстві норм, за якими б Євгена могли не випускати з території закладу ФМС протягом 10 днів.

Таким чином, міграційна служба порушує російське законодавство.

На своєму мікроблозі Twitter адвокат розмістив у своєму мікроблозі відскановане рішення суду, за яким Агаркова вже мали видворити з території РФ. За порадою Фейгіна, Агарков писатиме заяви на ім'я Федеральної міграційної служби, до керівника МВС у Воронезькій області та на ім'я українського консула. За законом, якщо у журналіста буде бажання, він може подати апеляцію і з території України.

Нагадаємо, як повідомлялося, Євгенія Агаркова затримали в готелі, де він проживав, і звинуватили в незаконній журналістській діяльності. Він прибув до Воронежа з наміром висвітлювати справу викраденої росіянами української льотчиці Надії Савченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук