Уперше в Україні участь у змаганнях із бігу на 10 км візьме хлопець із ДЦП

Змагання відбудуться 17 вересня у Львові

СпортОльга Гринько, 15 вересня 20172060
Команда On3wheels під час велоподорожі до Лісабону

У неділю, 17 вересня, у Львові відбудеться унікальний забіг – вперше участь у цьому чемпіонаті України з бігу по шосе візьме хлопець із ДЦП – Іван Маслюк. Забіг у 10 км Львовом він здійснить із допомогою спеціального візка La Joëlette та команди On3wheels. Старт о 10:00. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, цього року Іван на цьому візку підкорив найвищу вершину України – гору Говерлу, а торік разом із друзями на триколісному велосипеді здійснив унікальну подорож через всю Європу до Лісабону.

Учасники забігу «Львівська десятка» подолають шлях через пр. Чорновола та вул. Липинського. Старт марафону о 10:00 від театру опери і балету, що на пр. Свободи.

За словами координаторів On3wheels, головна мета проекту – зміна ставлення суспільства до людей з інвалідністю.

«Нам видається несправедливим, що в Україні люди з інвалідністю – це люди з обмеженими можливостями. Ми ж хочемо показати, що вони мають можливість і мандрувати, і брати участь у спортивних змаганнях, – каже координатор проекту On3wheels Сашко Луцик. – Завдяки спеціальному візку La Joëlette, розробленому в Франції, ми не лише з Іваном піднялися в гори. Ми вже здійснили 8 походів для людей з інвалідністю у різні точки українських Карпат. Тепер хочемо показати, що і спортивні змагання, зокрема забіги, півмарафони, марафони – теж можуть бути доступними для всіх».

Наступні у планах – півмарафон (21 км) і марафон (42 км).

До слова, команда On3wheels минулого року здійснила унікальну велоподорож до Лісабону. Тоді разом з Іваном Маслюком, який живе з ДЦП, вони перетнули 12 країн. Іван самотужки подолав 5 тис. км за 100 днів на спеціальному триколісному велосипеді, на якому можна крутити педалі руками. Саме тому проект здійснення мрії отримав назву On3wheels – На трьох колесах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук