Уряд ліквідував агентства спорту і розвитку молоді через чотири місяці після їх створення

Кабінет міністрів ухвалив рішення ліквідувати Державне агентство спорту і Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства і утворити відповідні ліквідаційні комісії. Відповідна постанова від 25 березня опублікована на Урядовому порталі.

Також уряд постановив утворити комісії з ліквідації цих державних агентств.

Згідно з рішенням, головою двох комісій з ліквідації став директор департаменту економіки та фінансів у сфері спорту Міністерства культури, молоді та спорту Юрій Музика. Через два місяці він має доповісти уряду про результат ліквідації.

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року Кабінет міністрів на чолі з Олексієм Гончаруком створив сім нових центральних органів виконавчої влади у сферах культури, молоді та спорту в межах бюджету об’єднаного Міністерства культури, молоді та спорту.

Так, згідно з постановою, було створено: Державне агентство України з питань мистецтв; Державне агентство України з питань мистецької освіти; Державне агентство розвитку молоді та громадянського суспільства України; Державне агентство спорту України; Державне агентство розвитку туризму України; Державну інспекцію культурної спадщини України; Державну службу охорони культурної спадщини України. Таким чином, два вищезгадані агентства проіснували трохи більшше трьох з половиною місяців.

Верховна Рада 4 березня затвердила новий Кабмін на чолі із Прем'єр-міністром Денисом Шмигалем. Міністерство культури, молоді і спорту вирішили знову розділити – на Міністерство молоді та спорту та Міністерство культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук