Уряд просить повідомляти про магазини, які торгують продукцією кримських компаній

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 8 вересня 20159001

Міністерство аграрної політики та продовольства України звернулося до громадян з проханням повідомляти про наявність та продаж у торгівельних мережах продукції, виробленої на території окупованої Росією Автономної Республіки Крим, повідомила прес-служба міністерства.

Як наголосили у відомстві, з моменту анексії Криму торгівельні стосунки з підприємствами, що перебувають на території півострова, заборонені. Отже, вся продукція кримських державних компаній зі сфери управління Мінагрополітики, яка потрапляє на ринок материкової України, у більшості є контрабандною та контрафактною, оскільки не проходила жодних перевірок.

«Анексія Криму фактично унеможливила контроль за якістю та технологією виробництва. Крім того, вкрай важко відслідковувати ланцюг, за яким ці товари потрапляють до торгівельних мереж країни. Отже, гарантій відповідності кримської продукції українським стандартам та її безпечності для здоров’я наших громадян просто не існує. Спільно зі всіма контролюючими органами ми робимо все, щоб попереджати контрабанду, та просимо всіх небайдужих долучатися до цієї роботи», – сказав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Повідомити про факт продажу такої продукції (назва виробника та виробу), а також про торгівельні мережі та заклади, які її здійснюють (назва і адреса), можна за телефоном: (044)278-77-70 в робочі дні з 09:00 до 18:00 або за електронною адресою: [email protected]

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук