Уряд створить двадцять мобільних груп для боротьби з корупцією на митниці

Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення при Міністерстві фінансів Міжвідомчого цільового центру (МЦЦ) і 20 мобільних груп для боротьби з корупцією на митниці, а також ввів обов'язкову фото-і відеофіксацію проведення митних формальностей.

Відповідні рішення затвердив уряд на засіданні в середу, 8 червня, повідомила прес-служба Кабміну.

МЦЦ займатиметься постійною координацією дій мобільних груп, які формуватимуться з представників Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції. Аналітична група в складі Центру проводитиме аналітико-пошукову роботу з метою виявлення ризикових операцій в зоні діяльності митниць і передавати інформацію мобільним групам, які будуть в цілодобовому режимі діяти по всій території України, для оперативного реагування.

Крім того, згідно з повідомленням, буде поетапно впроваджуватися обов'язкова фото- і відеофіксація при проведенні формальностей митними та іншими контролюючими органами: всі етапи огляду будуть безперервно фіксуватися і супроводжуватися коментарями посадових осіб. При цьому фото- і відеоматеріали будуть доступними для подальшого перегляду і контролю.

В уряді розраховують, що ці рішення запобігатимуть корупційним проявам як митними органами, так і бізнесом, підвищать прозорість і ефективність митного та інших видів контролю, а також в цілому допоможуть викорінити негативні тенденції, які зараз мають місце на митницях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук