Успішні господарники Львівщини Ігор Дума та Микола Рогуцький долучилися до партії «Наш край»

Наводити лад на Львівщині із політичною партією «Наш край» готові місцеві лідери-господарники.

Саме тому, до політичної сили долучаються львівські успішні підприємці.

Ігор Дума

Довідка :

Президент Львівської обласної організації роботодавців транспорту.

Народився 15 жовтня 1951 року, у Львові.

Освіта вища.

Академік Транспортної академії наук України, кандидат технічних наук, кавалер ордена «За заслуги» III-II ступенів, Заслужений працівник транспорту України.

Громадянин України.

Безпартійний.

Захоплюється Ігор Михайлович автомобілями, інакше не був би автомобілістом, прихильник швидкості, та лише тоді, коли сам за кермом: «За кермом я відпочиваю, думки від роботи відволікаються, сповнююся відчуттям дороги». За кермом він у будь-яку пору року і погоду — така вже у нього робота. Найважливішим та найціннішим досягненням є любляча родина, ніщо не зможе завадити йому, щоб поспілкуватись та провести свій вільний час із нею. Разом з коханою дружиною Марією виховав двох доньок — Надію та Оксану.

Ігор Михайлович приєднався саме до партії «Наш край», щоб займатися тим, що вміє – розвитком рідного краю.

Ігор Дума впевнений, що Україні потрібні  досвідчені люди справи, які своєю працею довели власну ефективність в рідних містах і селах.

Микола Рогуцький

Довідка :

Власник «Західноукраїнського автомобільного дому» (дилер «Мерседес» у регіоні), президент корпорації «Артор» (сільськогосподарські підприємства).

Народився 26 березня 1961, у м. Львові.

Освіта вища.

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка.

Відомий меценат — керівник благодійної орагнізації «Галицька ліга меценатів».

Громадянин України.

Безпартійний.

Микола Богданович підтримує ідеологію партії «Наш край», адже переконаний, що розвиток рідного краю – відповідальність місцевих лідерів-господарників. Микола Рогуцький йде на вибори не з обіцянками, а з конкретними справами. Вважає, що у владу йдуть не володіти, а наводити лад. Адже хто, як не підприємці, знають, як утвердити бізнес, що посприяло би в отримуванні нормальної заробітної плати, позитивно вплинути на всі ланки добробуту держави. «Я — позапартійний, фінансово ні від кого не залежний, і зумів навести порядок у такій маленькій країні, як концерн «Артор», тому й хочу зробити щось конкретне для свого рідного краю. Пам'ятаю завжди слова мого батька, що якщо я не буду допомагати людям, і мені ніхто ніколи не допоможе. Є можливість допомагати — я це й роблю».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук