В Івано-Франківську з капітана ЗСУ стягнули понад ₴14 тис. за дачу ₴7 тис. хабара

Капітан хотів приховати недостачу майна, виявлену під час перевірки

В Івано-Франківську суд зобов’язав капітана 114 бригади тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України виплатити 12 тис. 750 грн штрафу та 1 тис. 484 грн вартості судових експертиз за спробу дати 7 тис. грн хабара своєму керівнику в званні майора. Цю суму він пропонував майору за сприяння у списанні майна, недостачу якого було виявлено під час перевірки.

Як повідомило у середу, 7 лютого, місцеве видання «Курс», У жовтні 2017 року під час огляду і підготовки сезонного обслуговування військової техніки у підпорядкованому підрозділі майор виявив факт розкомплектування електрогідроустановки, призначеної для живлення електро- і радіообладнання літальних апаратів. Про це майор мав повідомити командування військової частини А1349 та ініціювати службове розслідування.

Знаючи про це, відповідальний за збереження майна начальник групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки звернувся до майора з пропозицією хабара у 7000 гривень за неповідомлення командування військової частини та допомогу у прихованні факту розкомплектування.

20 жовтня 2017 року в автомобілі Renault Trafic поблизу стадіону «Рух» капітан передав майору 7 тис. грн. В цей момент його затримали правоохоронці.

У суді капітан визнав вину і погодився із покаранням, яке запропонував прокурор. Суд визнав його винним та призначив 12 750 гривень штрафу. Також капітан заплатить 1484 гривні за судові експертизи. Таким чином, загальна сума стягнення склала 14 тис. 234 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук