В «МТС-Україна» розповіли, що в останні роки росіяни не отримали від них жодної копійки

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 17 лютого 201513960

У ПрАТ «МТС Україна» вважають безпідставними звинувачення українських операторів мобільного зв'язку в пособництві тероризму і вважають їх прямою загрозою надходженню іноземних інвестицій у країну.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу мобільного оператора.

«Ми вважаємо, що безпідставні звинувачення українських мобільних операторів (у пособництві тероризму) шкодять не тільки бізнесу компаній, але й Україні, оскільки є загрозою для надходження іноземних інвестицій, які сьогодні вкрай потрібні державному бюджету та економіці країни», – йдеться у коментарі прес-служби.

У компанії зазначили, що «МТС Україна» є українським бізнесом, щорічно відраховує податки до держбюджету, створює робочі місця і «інвестує в Україну мільйони доларів». Протягом останніх років не виплачувалися дивіденди акціонерам: кошти акумулювалися для інвестування в розвиток телекомунікаційної структури, у тому числі у підготовку до впровадження стандартів зв'язку третього покоління.

«Як українська компанія, «МТС Україна» діє в українському правовому полі, не порушує жодного українського закону і захищає інтереси своїх абонентів. Крім того, всі її дії відповідають міжнародному законодавству, оскільки МТС є публічною компанією, акції якої котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі», – йдеться у коментарі.

Як повідомляв ZAXID.NET, народний депутат України Антон Геращенко звернувся до секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова з пропозицією розглянути на РНБО питання роботи операторів систем телекомунікацій, які перебувають під контролем російського капіталу.

Зокрема, нардеп запропонував ввести 25%-ве обмеження на частку російських акціонерів в українських телекомоператорах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук