В Угорщині дозволили тримати біженців в таборах без права пересування по країні

СвітВолодимир Пиріг, 7 березня 20172550

В Угорщині прийняли закон, що дозволяє утримувати біженців в таборах і забороняє їм пересуватися територією країни.

Проте ці обмеження стосуються лише тих біженців, чиї звернення про притулок ще розглядаються владою, повідомила «Німецька хвиля».

Таким чином, біженцям забороняється вільно пересуватися територією Угорщини або залишати країну на той період, поки влада розглядає їх звернення про надання притулку. У цей період вони перебуватимуть у транспортних контейнерах на кордоні з Сербією. Транспортні контейнери зведуть незабаром, вони підходитимуть для розміщення по 200-300 людей в кожному.

Рішення прийняли більшістю голосів членів парламенту: законопроект підтримали 138 осіб, проти висловилися шестеро, ще 22 парламентарі утрималися.

Цей закон відновлює практику фактичного ув'язнення біженців в Угорщині, яка була припинена у 2013 році під тиском з боку Брюсселя, Агентства ООН з питань біженців та Європейського суду з прав людини.

У лютому 2017 року міжнародна правозахисна організація Amnesty International розкритикувала плани Угорщини, назвавши їх такими, що ігнорують основні принципи ЄС та порушують права людини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук