В Україні створять дитячу раду, яка враховуватиме інтереси дітей при впровадженні реформ

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба анонсував створення Національної дитячої ради, яка опікуватиметься інтересами дітей під час впровадження реформ.

«Ми презентували початок роботи Національної дитячої ради і молодіжної ради, куди будуть входити молодь та підлітки, які мають особистий досвід, яким є що сказати», – сказав він на прес-конференції в Києві в понеділок, 18 вересня, повідомив Укрінформ.

За його словами, Національна дитяча рада сприятиме розвитку політики участі дітей в ухваленні рішень, що безпосередньо їх стосуються, а також врахуванню інтересів дитини під час впровадження реформ, які націлені на забезпечення прав дитини.

«Усі багато чують сьогодні про зміни в системі освіти, чують про розвиток інклюзивної освіти, особисто дружина президента опікується цим і пані міністр освіти, але дуже важливо, що під час цих реформ було почуто голос дитини», – наголосив Кулеба.

У свою чергу, присутній на прес-конференції мотиваційний тренер Нік Вуйчич висловив думку, що ця рада сприятиме прогресу в Україні щодо дотримання прав дитини.

«Національна дитяча рада – це чудовий концепт, але також це і план на довгий час, тому потрібна ціла стратегія, щоб Україна мала можливість яскравіше світити», – зазначив Вуйчич.

Він також висловив переконання, що Україна дійсно звертає увагу на проблеми дітей та прагне їх вирішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук