В Україні на травневі свята порядок охоронятимуть понад 42 тис. силовиків і активістів

Для забезпечення правопорядку на травневі свята в Україні буде залучено 42,5 тисячі працівників міліції, військовослужбовців Національної гвардії, а також громадських активістів, повідомив під час виступу у парламенті міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«До забезпечення правопорядку загалом по країні залучатимуться 42,5 тисячі працівників міліції, військовослужбовців Національної гвардії, а також представників громадськості. Зараз органи внутрішніх справ налагодили відповідну взаємодію з місцевими адміністраціями та органами місцевого самоврядування. Особлива увага приділяється можливим альтернативним заходам, які є потенційним джерелом конфліктів, здійснюється постійний моніторинг соціальних мереж щодо виявлення закликів радикально налаштованих організацій та громадян щодо участі в них», – сказав міністр.

Він також зазначив, що у випадку виявлення таких організаторів з ними проводитиметься зустріч з метою недопущення протиправних дій.

Аваков запевнив, що військовослужбовців Збройних сил України не планують залучати до охорони правопорядку на травневі свята.

«Міністерство внутрішніх страв не планує залучати військовослужбовців Збройних сил України до охорони громадського правопорядку під час травневих свят», – сказав він.

Міністр також повідомив, що, за його оцінками, у травневих заходах планують взяти участь 1,2 мільйона осіб.

«Найчисельніші заходи ми очікуємо в столиці, Дніпропетровській, Одеській, Харківській, Миколаївській, Черкаській та Кіровоградській областях», – зазначив він.

Аваков додав, що в зоні особливої уваги також перебуватимуть міста Львів, Тернопіль та Рівне.

Раніше Аваков заявив, що порядок на травневі свята в Україні забезпечуватимуть понад 20 тис. силовиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук