В Україні почали додаткову імунізацію від поліомієліту для дітей від 2 місяців до 6 років

У середу, 21 жовтня, відбувся офіційний старт додаткової трирівневої імунізації проти поліомієліту в Україні, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я (МОЗ).

«Додаткова трирівнева імунізація почалася одночасно по всій Україні. Додаткова вакцинація відбувається тільки в медичних установах, де є стаціонарні або мобільні кабінети для щеплення», – йдеться в повідомленні.

Для того, щоб подолати поліомієліт, всі діти у віці від 2 місяців до 6 років у двох турах повинні бути вакциновані від поліомієліту оральною поліовакциною (ОПВ). У третьому турі будуть вакцинуватися діти від 2 місяців до 10 років.

«Діти, які не отримали жодного щеплення проти поліомієліту, отримують перше щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ) і надалі не менше ніж через 2 тижні – щеплення живою, оральною вакциною (ОПВ) у рамках додаткової імунізації», – уточнюється в повідомленні.

Тривалість першого раунду вакцинації ОПВ становить 3 тижні, починаючи від 20 жовтня 2015 року, наступних раундів вакцинації (другого і третього) – 2 тижні. Інтервал між раундами вакцинації ОПВ становить один місяць (30 діб). Відрахування інтервалу між раундами відбувається від останнього дня попереднього раунду вакцинації ОПВ.

«Вакцина ОПВ має підтверджений профіль якості, безпеки та ефективності. ОПВ вакцина захищає від інфікування поліовіруса будь-якого типу, зупиняє передачу вакциноспорідненого поліовіруса в популяції», – зазначив головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій.

Як повідомляв ZAXID.NET, 4 вересня в Україні МОЗ заявило про спалах поліомієліту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук