В Україні створили базу з даними соціологів і соціологічних служб з сумнівною репутацією

СуспільствоАндрій Стець, 18 грудня 20155660
В Україні створили базу з даними соціологів і соціологічних служб з сумнівною репутацією

Спеціалісти аналітичного центру Texty.org.ua. підготували списки людей та інституцій, які попадалися на оприлюдненні сумнівних або відверто неправдивих соціологічних досліджень, фігурували у «джинсі» та просуванні окремих політичних сил та кандидатів.

Аналітики центру зібрали та узагальнили публічно оголошені результати соцопитувань впродовж останніх 15 років і опублікували досьє на десятки відверто фіктивних або сумнівних «соціологічних» служб, які хоча б одного разу оприлюднювали підозрілі результати опитування.

Зараз у базі дані про 76 псевдосоціологічних служб та 77 осіб, які оприлюднювали сумнівні результати протягом останніх 15 років. Базу планують поповнювати та уточнювати й надалі.

Ознайомитись із базою псевдосоціологів і соціологічних служб з сумнівною репутацією можна тут.

«Досліджуючи фальшиву соціологію ми розкопали тільки невеличку частину «спільноти», котра професійно спотворює реальність, придумає й озвучує смисли, вигідні замовникам. Зараз, коли в країні свобода і вільні вибори, саме ці люди разом з олігархічними телеканалами, де вони постійні гості, збивають країну з пантелику, заводять громадську думку на вигідні олігархам манівці», — зазначають розробники.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук