В Україні створять лабораторію з тестування на допінг спортсменів Східної Європи

СпортВолодимир Пиріг, 24 травня 20161210

В Україні з березня 2016 року впроваджується антидопінгова конвенція, у рамках якої буде створена лабораторія з тестування на допінг, у яку будуть направлятися проби з усіх країн Східної Європи, в тому числі з Росії, заявив міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

«Я розмовляв з сером Крейгом Ріді, це президент ВАДА. Ми обговорили ситуацію в Україні, я йому розповів, що ми робимо. З 18 березня 2016 року ми в списку країн, які виконують вимоги ВАДА. Незабаром – 25-26 травня – в Україні буде місія ВАДА на чолі з заступником сера Крейга Ріді, де ми обговоримо подальші кроки із впровадження антидопінгової конвенції в Україні. Ми обговорили, що в Україні буде створена лабораторія, в яку будуть направлятися проби з усіх країн Східної Європи, в тому числі з Росії. Це принципова позиція ВАДА, і ми узгодимо технічно-організаційні питання», – розповів Жданов в ефірі телеканалу «112 Україна» у вівторок, 24 травня.

До слова, у квітні ВАДА оголосила, що рішення про тимчасову дискваліфікацію спортсменів або її зняття залишається за міжнародною федерацією, якщо концентрація речовини в допінг-пробі, взятій до 1 березня 2016 року, становить від 1 до 15 мкг, або якщо в допінг-пробі, взятій після 1 березня, концентрація складає менше 1 мкг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук