В Україні створять реєстр виробників органічної продукції

У серпні 2019 року в Україні створять державний реєстр виробників органічної продукції, котрі пройшли відповідну сертифікацію в спеціальних органах.

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 5 вересня 20181830

Усі виробники органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації, будуть внесені до нового державного реєстру операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування такої продукції.

Такий реєстр буде створено після введення в дію закону про органічне виробництво. Зазначимо, що згаданий закон, який Верховна Рада прийняла 10 липня 2018 року, почне діяти 2 серпня 2019 року.

Як повідомили у Міністерстві аграрної політики, виробник органічної продукції має право укладати договір на проведення сертифікації лише з одним органом сертифікації, який внесено до державного реєстру органів сертифікації. Також виробник має право додатково укласти договір з органом іноземної сертифікації, який внесено до переліку органів іноземної сертифікації.

Після укладення договору на проведення сертифікації з органом сертифікації, Мінагрополітики внесе виробника до реєстру упродовж 10 днів з дня отримання ним відповідної інформації від органу сертифікації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук