В Ужгороді підприємці за три тижні віддали 80% боргів за оренду комунального майна

Економіка7 грудня 20101860

Борг ужгородських підприємств за оренду комунального майна скоротився з 3 млн 150 тис. грн до 600 тис. грн. Боржники розраховувалися упродовж останніх трьох тижнів, після ультиматуму міського голови Віктора Погорєлова щодо погашення зобов’язання перед міським бюджетом.

Як повідомила кореспонденту ZAXID.NET прес-секретар міського голови Алла Хаятова, на 25 листопада підприємці були винні більше мільйона. Відтак Департамент майна спрямував на боржників позови до суду – за порушення умов договорів.

"Робота з боржниками дає свої результати, - зазначив Олексій Касперов, начальник міського Департаменту майна. - Борг скоротився до 600 тис. грн. 180 договорів оренди ми розірвали в односторонньому порядку. І на наступний рік укладатимемо угоди лише з тими підприємствами, які здатні платити місту гідну ціну. І повідомляємо: є цікаві приміщення, звертайтесь в Департамент".

Робота з боржниками триватиме, повідомляють у перс-службі Ужгородської міської ради. Вже розпочато аналіз стан справ із міською землею, йде звіряння сплати оренди за ділянки, а до роботи з боржниками залучатимуть і податкову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук