Від початку року Україна імпортувала агропродукції на $3,2 млрд

Імпорт за січень-вересень цього року збільшився в порівнянні з аналогічними показниками 2016 року

ЕкономікаАндрій Стець, 27 жовтня 20171680

За перші дев'ять місяців цього року Україна імпортувала агропродовольчої продукції на 3,2 млрд доларів. Про це повідомив заступник директора Національного наукового центру Інститут аграрної економіки Микола Пугачов, повідомляється на сайті ННЦ.

Як розповів Пугачов, імпорт за січень-вересень цього року збільшився в порівнянні з аналогічними показниками 2016 року в 200 млн доларів переважно за рахунок збільшення обсягів поставок з країн ЄС.

«Україна традиційно закуповує за кордоном рибу і ракоподібних, тютюнові вироби, плоди та горіхи, різні харчові продукти, насіння соняшнику, какао-продукти і шоколад, каву і чай, пальмову олію, залишки і відходи, а також етиловий спирт», - розповів Пугачов.

За його словами, на ці продукти припадає понад 55% вартості всього аграрного імпорту в Україну.

За словами Пугачова, імпорт агропродовольчої продукції України здійснюється переважно з країн ЄС. За січень-вересень поточного року Україна закупила в цьому регіоні майже 50% всієї сільськогосподарської та харчової продукції - на 1,58 млрд доларів.

У той же час, обсяги поставок з країн Азії склали 626 млн доларів, з країн Латинської Америки - 282 млн доларів, з країн Африки - 167 млн доларів. Імпорт зі США становить 145 млн доларів.

Найменші обсяги сільгосппродукції Україна придбала у країн СНД - на 100 млн доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук