Форум видавців опублікував власний рейтинг українських видавництв

Офіс «Видавництва Старого Лева» у Львові

Львівське «Видавництво Старого Лева» посіло третє місце у із 43 українських видавництв у рейтингу Форуму видавців за 2018 рік. Про це у вівторок, 5 лютого, повідомили на сайті Форуму видавців.

Рейтинг формували за трьома критеріями: сумарний наклад книжок, виданих кожним видавництвом у 2018 році, кількістю назв книжок та розміром найбільшого накладу. На сайті Форуму також зазначили, що розіслали опитування в усі видавництва, з якими вони співпрацюють, однак відповіді надіслали лише з них.

Відтак перше місце із 43-х з найбільшим накладом у 7,3 млн книжок займає видавництво «Ранок» (Харків). На другому місці рейтингу опинилось видавництво Vivat (Харків), яке у 2018 році видало майже 2,2 млн примірників. І третє місце посіло львівське «Видавництво Старого Лева», яке у 2018 році видало трохи більше 2 млн книг.

Рейтинг українських видавництв за 2018 рік

«Видавництво Старого Лева» було засноване у 2001 році у Львові музикантом Юрієм Чопиком та письменницею Мар'яною Савкою, яка також є головною редакторкою видавництва. Воно видає книги для дітей та дорослих, освітню, кулінарну та ділову літературу, а також книги англійською мовою.

У 2015 році «Видавництво Старого Лева» стало найкращим в Україні, за версією журналу Forbes. А наступного року журнал також визнав його одним з найкращих українських брендів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук