Віктор Суворов: Україна вже перемогла, а Путіна через рік не буде в Кремлі

СвітЛюбко Петренко, 27 листопада 201471580
Віктор Суворов: Україна вже перемогла, а Путіна через рік не буде в Кремлі

У Росії найближчим часом або станеться державний переворот, або вона розвалиться на кавалки. Про це заявив відомий історик і письменник з Великої Британії Віктор Суворов (у минулому – офіцер ГРУ СРСР Володимир Резун) під час інтерв’ю для польського телеканалу TVN24.

Віктор Суворов приїхав до Варшави для зустрічі зі своїми читачами та презентації нової книжки «Абетка Суворова».

На запитання польських журналістів: «Ким є президент Росії Володимир Путін – геніальним стратегом чи варятом», – Суворов відповів: «Однозначно варят. Де ви побачили прояв геніальності? Де його здобутки, де вони є? Організувати Зимові Олімпійські ігри в субтропічному кліматі – це що, ознака геніальності? У країни є нафта, газ, золото, уран, алюміній. Є все, а країна вмирає».

Чинна російська влада, за словами Суворова, довела країну до злиднів. А тому, переконаний він, Володимир Путін не втримається при владі довше за рік.

«Зараз відбудеться дуже драматичне прискорення. Мова йде про швидкість падіння. Ми бачимо глибоку рецесію. Це може статися в будь-який момент. Це може бути державний переворот або поділ Росії на кавалки. Повторюю: довше за рік він не втримається», – спрогнозував Суворов.

Суворов нагадав теж вибухи в житлових будинків в Росії, які 15 років тому дали привід Путіну для вторгнення до Чечню. «У Путіна кров не лише на руках. Він весь занурений у кров. Це був жахливий злочин, який не можна пробачити», - заявив письменник.

Відповідаючи на питання про ймовірний розвиток подій в Україні, історик зазначив: «Стратегічно Україна вже перемогла. Народ прокинувся. Це вже демократія. А якщо це демократія, то значить, що Україна перемогла».

«Слава Україні!» – промовив Суворов на закінчення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук