Вінницька фірма та її дилери отримають половину коштів на закупівлю шкільних меблів на Львівщині

Найдорожчий комплект меблів придбала львівська школа №24

Вінницьке ТОВ «Аншар» та її дилери одержали 57% коштів, які на Львівщині витратять для придбання меблів у рамках «Нової української школи». Про це 23 жовтня повідомляє антикорупційний сайт «Наші гроші. Львів».

Цьогоріч у Львівській області відбулось близько 80 закупівель шкільних меблів загальною вартістю майже 24 млн грн. Загалом на «Нову українську школу» у Львівській області виділено 99 млн грн, з цих коштів 71 млн грн передбачено на придбання меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерного обладнання тощо.

В результаті близько 30% від загальної суми закупівель (або ж понад 7,2 млн грн) отримали дві вінницькі компанії: ТОВ «Торговий дім «Аншар» та ТОВ «Мірос Груп». Перша фірма є виробником продукції, а інша – її дилером і найбільшим постачальником на Львівщині.

Хто постачатиме шкільні меблі у Львівській області

Крім вінницьких компаній, «Аншар» близько співпрацює з низкою інших фірм та підприємців. Загальна сума тендерів, де переміг «Аншар» та його дилери, дорівнює 13,64 млн грн, що становить 56,8% від суми замовлень.

Власницею ТОВ «Аншар» є вінничанка Тетяна Бездітна, яка також є директором фірми колишнього нардепа та голови Вінницької ОДА Григорія Калетніка «Сотка-7».

Загалом, як з’ясували «Наші гроші. Львів», середня ціна за комплект меблів (парта та стілець) на Львівщині становить 1,2 тис. грн. Ціни відрізняються, оскільки кожна школа чи відділ освіти проводили окремі закупівлі. Найдорожчий та найдешевший комплекти меблів придбали львівські школи.

Найдорожчі та найдешевші комплекти меблів у Львівській області

Найдешевший комплект (670 грн) придбала школа №95 у приватного підприємства «Бюро-стиль», а найдорожчі меблі (1551 грн) у школи №24 ім. Марії Конопницької. Їх замовили у приватного підприємця Романа Далецького.

«Наскільки мені відомо, це є дешевший варіант. Ще є дорожчі, – пояснила високу ціну «Нашим грошам. Львів» директорка школи №24 Луція Ковальська. – Просто з цим партнером я вже працювала, і мені відповідає якість, я звернулася до них. Тим паче, що меблі будуть до кінця місяця, а з розмов з колегами-директорами знаю, що в них будуть лише у січні-лютому».

Нагадаємо, що «Нова українська школа» – це реформа середньої освіти, яку впроваджує Міносвіти. Серед основних нововведень: дванадцятирічний термін навчання, скорочення кількості інтернатів, розвиток інклюзивної освіти, автономія шкіл та прозорість фінансів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук