Військові, що втратили кінцівки, готові підкорити п’ятий етап «Ігор героїв» у Львові

СпортОленка Кук, 17 листопада 2016, 19:44 351 0

Цими вихідними у Львові відбудеться п’ятий етап військових змагань «Ігри Героїв». Сюди з’їдуться учасники інших етапів, що напередодні відбулись у Києві, Харкові, Дніпрі та Миколаєві.

Після війни солдатів гуртує разом спорт. А ще історії вимушеного повернення, які назавжди змінили їхні життя. «19 червня 2014 року мене поранили, 4 місці я лежав у львівському шпиталі, а потім місяць у реанімації. Сам я з Дніпра та залишився у Львові, бо тут розпочалось нове життя, якого я вдома не знав, життя на візку», – розповідає свою історію молодший сержант повітряно-десантних військ Сергій Калетюк.

Нове життя півтора роки тому розпочалось і у Сергія. Втім хлопець не покинув військової служби, а продовжує її в Академії сухопутних військ. Адаптуватися до нового побуту в тилу капітанові допоміг спорт, тому він вирішив згуртувати своїх побратимів у Іграх героїв.

«Можливо ще гірше, ніж в нас. Не можна падати у відчай у складних ситуаціях, треба опановувати себе, взяти в руки, працювати над собою, йти тільки вперед. Таким чином ми хочемо надихати людей на нові справи», – пояснює капітан повітряно-десантних військ, заодно й організатор змагань Сергій Романовський.

А змагатимуться військові у кросфіті. Це комбінаційний вид спорту, який включає в себе елементи важкої та легкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики і навіть плавання. А готуються до змагань хлопці по-особливому.

«Я вже підбираю, як вправи можна використовувати для тих чи інших хлопців. Тому що кожен має певних характер травм: хтось на візку, хтось на своїх ногах, хтось з протезом. і в кожного є свої обмеження. Для когось щось можна, щось не можна», – пояснює тренер Юрій Слива.

За правилами Ігор військовим треба буде без упину швидко виконати до п’яти різних вправ. Та перемогти герої мають перш за все себе.

«Це така свого роду інтеграція і соціалізація, і для хлопців, які отримали поранення в АТО і для людей, які мають побутові травми чи виробничі травми. Просто вилазити зі своїх. Просто вилазити зі своїх черепашок, перемагати себе перш за все. Бо решта: кубки, медалі – це вже по ходу дій», – пояснює інструктор військових з техніки переміщення на візку Павло Козак.

Відбудуться змагання у суботу о 14:00 у приміщенні СКА на вулиці Грекова,1.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук