Військовослужбовці ВЧ 3007, що у Золочеві, повернулися з зони АТО в рамках ротації (відео)

У суботу, 2 серпня, з оркестром зустрічали військовослужбовців у ВЧ 3007, які в рамках ротації повернулися до Золочева із зони АТО.

Про це повідомили у прес-службі Нацгвардії.

«Від себе особисто, від командування Навчального центру хочу подякувати, що ви всі, які на вас були випробування, ви всі витримали… Я дуже радий, що ви повернулися всі живі та здорові», - звернувся до військових командир частини 3007 у Золочеві, полковник Михайло Кулик.


Джерело: The Zolochiv

Окрім цього, він розповів, що військовослужбовці з ВЧ 3080 (військового госпіталю) також були із бійцями ВЧ 3007 у бойових порядках і не тільки як лікарі.

Військовослужбовцям за службу подякував і голова Золочівської РДА Іван Стецюк.

«Напевне вся Золочівщина сьогодні і весь український народ вдячний вам за достойне виконання службових завдань… Гордість, достойність, чесність і радість за те, що ви дійсно повернулися всі живі і здорові до своїх батьків, до своїх сімей, до своїх рідних… Ще раз від усієї Золочівщини велика вам шана і подяка», - заявив він.

Військовий капелан, декан УГКЦ, отець Михайло Сукмановський, який разом з бійцями також повернувся зі сходу, щасливий, що Бог дав можливість бійцям щасливо повернутися до дому.

«Ми по дорозі їхали, молилися, за те, що Господь Бог дав можливість щасливо повернутися всьому підрозділу, який виконував свою миротворчу місію на захист і цілість нашої держави, її суверенність», - заявив він.

Отець Сукмановський також подякував усім золочів’янам, які долучаються і продуктами, і коштами.

«Тому що властиво ці кошти, які були назбирані, були назбирані простими людьми, золочівськими підприємцями, які склали свою офіру для того, щоби люди приїхали комфортабельно додому», – розповів він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук