Водія, який образив матір Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника, звільнили за згодою сторін

СуспільствоЮрій Герун, 15 червня 2017, 19:48 1881 0

За образу матері героя – звільнення з роботи. Подорож автобусом для матері Героя Небесної сотні Богдана Сольчаника пані Оксани переросла у конфлікт.

Дорога зі Старого Самбора до Львова стала для пані Оксани справжнім випробуванням. Жінка має посвідчення «Члена сім'ї загиблого», яке за Законом «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту» надає їй право на безкоштовний проїзд. Та за словами жінки на водія це не подіяло.

«Я запитала його, чи він бере пасажирів із таким посвідченням? А він мені відповів, що не возить пільгово таку категорію і щоби я оплачувала проїзд», – розповіла мама героя Небесної сотні Оксана Сольчаник.

До Львова пані Оксана таки доїхала, але з зіпсованим настроєм. Жінка розповідає: водій поводив себе неадекватно і це стало останньою краплею.

«Це був не поодинокий випадок, були вже випадки, але я мовчала, я нікуди не зверталася, я терпіла. Думаю, добре, можливо, їм розходиться в тих 50 гривнях, які я не заплатила. Можливо, їм касу треба більшу. Але після вчорашного приниження я зрозуміла, що того не подарую», – пояснила обурена пані Оксана.

Коли розповіла про інцидент своєму синові, той одразу ж поїхав в АТП, яке обслуговує маршрут Нижанковичі-Львів. Реакція керівництва його здивувала.

«Мені дали зрозуміти, що, якщо хтось і заслужив повагу, то не родичі», – розповів брат Степан Сольчаник.

Водія скандальної маршрутки звільнили з роботи за згодою сторін. У Самборі «ZAXID.NET Новинам» вдалося поспілкуватися з водієм, який пояснив свою версію інциденту.

«Я спочатку подумав: вдова загиблого. Я спитав, чи її чоловік загинув в АТО, чи де? Вона відповіла, що не в АТО і показала це посвідчення, яке не видно так здалеку. Якась жінка біля неї сиділа і сказала, що на Майдані. То я сказав, що співчуваю і тільки всього було розмови. То, що в інтернеті понаписували, звідки вони то взяли, невідомо. Можу піти в церкву і поставити руку на Євангеліє, що я такого не говорив», – виправдовується звільнений водій маршрутки Михайло Яніцький.

Директор Самбірського АТП, у якому працював шофер, запевняє: водіїв регулярно інструктують про пільгові категорії. А те, що трапилося, прикра несподіванка.

«Можливо, тому що водій не зорієнтувався, бо багато зараз посвідчень пільговиків, які не зареєстровані ніде. Нам тяжко визначити, чи воно оригінальне, чи ні. Практично завжди проводимо наради і нагодошуємо, щоб були обережними з пільговиками,особливо з тими, хто брав участь у війні на сході України», – запевнив директор Самбірського АТП-14608 Іван Романяк.

Нагадаємо, Герой Небесної сотні Богдан Сольчаник загинув 20 лютого 2014 року від кулі снайпера. Пані Оксана – одна з семи матерів у Львівській області, які втратили синів на Майдані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук