ВРУ дала згоду на допуск іноземних підрозділів на військові навчання в Україні в 2017 році

Верховна Рада України дозволила допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2017 році для участі у військових навчаннях. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За законопроект №5636 про затвердження відповідного рішення президента проголосували 236 народних депутатів

Внесений президентом України Петром Порошенком законопроект передбачає допуск на територію країни в 2017 році підрозділів збройних сил іноземних держав для участі в багатонаціональних навчаннях з підготовки підрозділів збройних сил, а також українсько-американських навчаннях «Сі Бриз-2017» і «Репід Трайдент-2017».

Згідно з опублікованими на сайті Верховної Ради супровідними документами до законопроекту, в рамках багатонаціональних навчань з підготовки підрозділів збройних сил пропонується допустити на територію України строком до 365 днів до 3 тис. військовослужбовців ЗС США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» з озброєнням і військовою технікою, зокрема і до 6 літаків і вертольотів.

У рамках українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2017» запропоновано допустити на територію України у липні – вересні 2017 року на термін до 25 діб до 2,5 тис. військовослужбовців ЗС США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» з озброєнням та військовою технікою, до 10 кораблів, до 5 підводних човнів, до 10 літаків і вертольотів, до 60 одиниць колісної техніки.

У рамках українсько-американських навчань «Репід Трайдент – 2017» пропонується допустити на територію України у червні - листопаді 2017 р. терміном до 25 діб до 2 тис. військовослужбовців США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» з озброєнням та військовою технікою, до 6 літаків, до 10 вертольотів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук