ВР ратифікувала угоду з ЄІБ про €200 млн на громадський транспорт

ЕкономікаАндрій Стець, 12 квітня 20173750
ВР ратифікувала угоду з ЄІБ про €200 млн на громадський транспорт
ЄІБ виділить українським містам 200 млн євро на розвиток громадського транспорту

Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) про виділення Україні 200 млн євро на оновлення громадського транспорту. За відповідне рішення проголосувало 230 народних депутати, інформує «112 Україна».

Згідно із пояснювальною запискою, ратифікація угоди дасть змогу створити умови для надання населенню високоякісних послуг з перевезення автобусами, трамваями, тролейбусами та метрополітеном, зокрема, з урахуванням потреб інвалідів з ураженнями органів зору, слуху, опорно-рухового апарату та інших маломобільних груп; підвищити рівень технічного оснащення підприємств міського громадського транспорту та ефективності їх роботи; зберегти та примножити електротранспортну інфраструктуру та маршрутну мережу в Україні.

Зазначимо, що фінансову угоду підписано у листопаді 2016 року у Києві з метою залучення коштів у розмірі 200 млн євро для забезпечення стабільного функціонування і подальшого розвитку міського громадського транспорту в містах України.

Як інформував ZAXID.NET, Львів отримає від Європейського інвестиційного банку кредит у сумі 39 млн євро на розвиток громадського транспорту та інфраструктури. Ці кошти витратять на купівлю 50 нових автобусів (6 млн євро), 9 трамваїв (9,5 млн), ремонт трамвайних і тролейбусних депо (5,5 млн), реконструкцію трамвайної колії (14 млн) та тролебусної лінії (500 тис.). Ще 3,5 млн євро з цього кредиту витратять на будівництво нових тролейбусних ліній – від вул. Стрийської до торгового центру «Шувар», а також від автовокзалу на вул. Стрийській до торгового центру «Кінг кросс».

Планується, що для реалізації проекту «Міський громадський транспорт в Україні» уряд залучить також 200 млн євро кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. Із них Львів має отримати ще 41,3 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук