ВРУ визначила представників у комісію з вибору директора Нацагентства з повернення активів

Верховна Рада призначила членами конкурсної комісії з відбору директора Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління корупційних активів представників трьох громадських організацій. Ними стали виконавчий директор «Центру протидії корупції» Дар’я Каленюк, експерт Центру політичних студій та аналітики Гліб Канівський і експерт «Реанімаційного пакету реформ» Ярослав Юрчишин.

За відповідне рішення проголосували 244 депутати

До складу конкурсної комісії повинні увійти три члена за квотою парламенту і по одному - за квотою генерального прокурора, директора Національного антикорупційного бюро, міністра юстиції, голови Державної служби фінансового моніторингу та міністра фінансів. Склад комісії має затвердити Кабмін.

Нагадаємо, 24 лютого уряд прийняв постанову про створення Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Це агентство має аналізувати статистичні дані та іншу інформацію про активи; пошук, оцінку активів за зверненням правоохоронних органів; ведсти Єдиний державний реєстр активів, на які накладено арешт в кримінальному провадженні; співпрацювати з іноземними державами щодо виявлення активів; здійснювати управління знайденим майном.

Додамо, робота цього агентства – одна з вимог Євросоюзу для надання Україні безвізового режиму.

Як інформував ZAXID.NET, Нацагентство із запобігання корупції очолила Наталія Корчак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук