Вже 2 роки у Сокільниках 10 осіб намагається відвоювати земельні наділи у голови сільради

Селяни проти депутатів

Головні новини за 22 червняНовини Львова, 22 червня 2012, 23:23 975 0

Один переконує, що вони їх захопили незаконно, інші запевняють в них нагло відбирають їхні городи. Намагаючись знайти правду, журналісти неодноразово попеклися на негостинності пана Криси, одним телевізійникам розбили камеру, на інших написали заяву до міліції.

Цей сивочолий чоловік - сільський голова Сокільник. Михайло Криса не любить журналістів. Місяць тому без жодної на те причини чиновник вщент розбив камеру одного з львівських каналів.

А от нещодавно написав заяву у міліцію - ще і на 24 канал. До спілки ще й депутати підписалися. Мовляв журналісти ходять у робочий час і перешкоджають їхній роботі ставлячи їм незручні питання. Тому наші колеги на одній із сесій голові вручили спеціальну відзнаку.

Не любов до преси - через скандальну землю в 40 гектарів. Так зване урочище "панська гора". У попередніх сюжетах ми згадували селяни воюють із сільрадою за свої земельні наділи. Нещодавно знайшли свідка , який підтвердить - вони не захоплювали цієї землі

У четвер 22 червня відбулася чергова сесія. І вкотре селяни просили вислухати їх.

Та депутати на голос народу закрили очі.

Журналісти та селяни покинули залу засідань. Вийшли звідти і деякі депутати. Пан Барановський переконує мовчати не сила. Тому свідчитиме проти пана криси за підробку документів.

У людей є також і офіційне підтвердження державного управління навколишнього середовища, що вони не надавали жодних дозволів на проект землевідведення. Хоча вже цієї середу в Облдержадміністрації заявили невдовзі у Сокільниках таки з2явиться новий квартал малоповерхової забудови - "Панська гора".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук