«Якщо оселити в готелі повію, то заборона на секс не буде категоричною», - дружина Тимощука

Спорт24 червня 201619301
«Якщо оселити в готелі повію, то заборона на секс не буде категоричною», - дружина Тимощука

Дружина гравця збірної України Анатолія Тимощука розповіла виданню «Футбол 24» деякі пікантні деталі з правил життя української команди. Наразі Надія Навроцька перебуває у процесі розлучення з українським футболістом.

«Якщо команда перебуває у готелі напередодні гри, то не бажано чи заборонено, щоб гравці зустрічалися з родиною, щоб не відволікали від підготовки. Однак «можна» оселити в цьому готелі повію під іншим прізвищем, на іншому поверсі, і якщо вона буде непомітною, то заборона на секс вже не буде такою категоричною», - розповіла дружина Тимощука.

Надія Навроцька додала, що також нікому не можна критикувати гравців. Однак, пояснила вона, така штучна атмосфера шанування та піднесення дещо спотворює психіку гравців, вони починають не відчувати власних кордонів щодо інших людей. Звідси - їхнє зверхнє ставлення до оточення.

«Одне з багатьох «не можна» для гравців - це «не можна виділятися». У збірній не повинно бути особистостей, які мають своє обличчя, власні емоції, думки. Зараз ситуація інша, але я пам’ятаю, як 12 років тому, якщо хтось співав гімн України перед грою, то тренер сприймав це як спробу виділитися. Вихід Анатолія проти поляків? Якось я обмовилася Толіку, що було б символічно, якби він зіграв 144 матчі. Хоча він мріє зіграти як Лотар Маттеус - 150 ігор. Не знаю, чи наздожене Анатолій свого кумира у цьому, як і в кількості шлюбів та розлучень. Буду спостерігати зі спортивним інтересом», - зазначила дружина Анатолія Тимощука.

Нагадаємо, останні два роки Надія Навроцька намагається розлучитись із футболістом збірної України Анатолієм Тимощуком. причиною розлучення пари стали постійні зради гравця.

Фото: Instagram/Анатолій Тимощук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук