Якщо Польща не піде назустріч Україні, ми ініціюватимемо введення віз для мешканців Євросоюзу, - голова ЛОО ГП "Пора"

15 січня 20082480

"У нас демократична партія, самодостатні політичні організації у питанні захисту прав України і українців, жодних розбіжностей у цьому немає. Кожен член партії має право мати свою думку. Що стосується сьогоднішнього пікету, то він організований Львівською обласною організацією партії, у першу чергу, на підтримку мешканців Львівщини", - прокоментував ZAXID.NET сьогодні, 15 січня, голова ЛОО ГП "Пора" Володимир Квурт заяву депутата Львівської обласної ради від депутатської групи "Нова Галичина", члена політради ГП "Пора" Андрія Рожнятовського, що сьогоднішній пікет Генконсульства Польщі у Львові представниками ЛМО ГП "Пора" не погоджений ні на обласному, ні на загальноукраїнському партійному рівні.

"Ми вимагаємо від польської сторони, вони мають такі повноваження, спростити режим видачі для мешканців 30-кілометрової зони, підготувати і винести на розгляд свого Уряду і підписати з Україною проект угоди про малий прикордонний рух у межах 50-ти кілометрів. Щодо заяви Андрія Рожнятовського, то він вступив в "Нову Галичину" і напевно він керується якимось іншими мотивами.

Якщо польська сторона не піде назустріч Україні, то ми ініціюватимемо введення віз для мешканців Євросоюзу, у тому числі і Польщі. Я не розумію підходу, коли ми тільки просимо. З України роблять постійного прохача", - наголосив він.

Довiдка ZAXID.NET

"Пікет Генерального Консульства Польщі у Львові представниками ЛОО ГП "Пора" неузгоджений ані на обласному, ані на загальноукраїнському партійному рівні. Тому я не виключаю можливості провокацій щодо однієї з країн Євросоюзу. Мені це все нагадує дії Росії щодо Естонії. І я цим фактом стурбований", - заявив ZAXID.NET депутат Львівської обласної ради від депутатської групи "Нова Галичина", член політради ГП "Пора" Андрій Рожнятовський, коментуючи пікетування польського консульства у Львові представниками ЛОО ГП "Пора".

На думку депутата, представники політичних сил, які є в органах місцевого самоврядування, мали б діяти іншим чином. "Наша депутатська група ініціюватиме проведення позачергової сесії Львівської обласної ради, на якій ми хочемо ухвалити звернення до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра з проханням пришвидшити переговорні процеси щодо підписання актів, згідно з якими українцям спростили б в’їзд до Євросоюзу. Такі ж звернення могли б ухвалити і районні ради", - наголосив він.

Що ж стосується дій ЛОО ГП "Пора", то, за словами Андрія Рожнятовського, їх розглядатимуть на загальноукраїнській політраді партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук