Якщо сухе голодування ні на що не впливає, то, можливо, моя смерть матиме значення, – Савченко

СуспільствоАндрій Стець, 14 квітня 20167060

Із завтрашнього дня незаконно засуджена в Росії українська льотчиця, депутат ВР Надія Савченко відмовляється від аналізів та обстежень російських лікарів і продовжуватиме сухе голодування без динамічного спостереження. Про це повідомив на своїй сторінці Facebook адвокат Микола Полозов.

«Після більш ніж п'яти годин очікування мене пропустили в СІЗО. Сестру Надії Віру сьогодні так і не пустили. Весь день Надію накачували внутрішньовенними вливаннями. Вона показала руки - всі поколоті, живих вен немає. Лікарі шукали вени навіть на ногах», - написав він .

«Стан здоров'я поганий. Звичайно, крапельниця вплинула на результати аналізів, кров стала менш в'язкою», - додав він.

Він також заявив, що після багатоденного тиску і вимог, співробітники ФСВП передали консулам результати аналізів, які брали у Надії в понеділок і четвер.

«Їх передадуть лікарям в Україні для експертного висновку», - повідомив він.

Полозов додав, що дефіцит води в організмі на дев'ятий день сухого голодування знищує внутрішні органи Надії. Загальний стан позначається на її настрої. Емоційний фон вкрай негативний. З урахуванням стану її здоров'я, на його думку, у неї є чотири, максимум п'ять днів.

За його словами, з завтрашнього дня Савченко відмовляється від аналізів та обстежень російських лікарів, продовжуватиме сухе голодування без динамічного спостереження.

«Надія Савченко не вірить в швидке та позитивне вирішення питання її звільнення, не вірить політикам, які абстрактно займаються своїми проблемами. На прощання Надія сказала: «Якщо суха голодовка ні на що не впливає, то, можливо, моя смерть матиме значення», - повідомив адвокат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук