Якщо ви хочете виграти "грін кард", не звертайтесь до посередників, - Генконсул США Лендон Тейлор

2 листопада 20076480

Генеральний консул Сполучених штатів Америки в Україні Лендон Тейлор сьогодні, 2 листопада, під час прес-конференції у Львові закликав охочих отримати диверсифікаційну візу ("грін кард") не звертатись до послуг посередників та різних агенцій.

"Сьогодні люди, особливо на Західній Україні, дуже зацікавленні в отриманні диверсифікаційної візи, тому є багато агенцій, які за гроші дають гарантії отримання "грін кард". Це не правда. Я раджу не звертатись до таких агенцій усім, хто справді хоче отримати цю візу", - наголосив Генконсул США.

Лендон Тейлор також зазначив, що у жодному разі бажаючі отримати візу не повинні йти на вмовляння агенцій щодо написання неправильної адреси (або ж адреси агенції замість власної) чи неправильного сімейного стану. "Агенції на цих речах заробляють десятки тисяч доларів, вимагаючи гроші у аплікантів, якщо такі справді виграли "грін кард"", - додав він.

За словами Лендона Тейлора, участь у "грін кард" розглядають як один із видів еміграції, тому, коли людина, що була учасником лотереї, намагатиметься отримати будь-яку іншу візу у США - це враховуватимуть.

Окрім цього, Генконсул США повідомив, що українці частіше звертались за "грін кард", ніж громадяни будь-якої іншої країни Європи. "За ці роки ми видали понад мільйон диверсифікаційних віз саме громадянам України", - резюмував він

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук