Японія надала Україні грантів на $335 тис. для п'яти проектів у сфері освіти та медицини

ЕкономікаОксана Руда, 15 березня 20162250

Уряд Японії надав Україні гранти загальною сумою в 335 тис. доларів на реалізацію п'яти проектів у сфері освіти та медицини в чотирьох областях України, а саме Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Черкаської.

Церемонія підписання відповідних угод за участю посла Японії в Україні Шигекі Сумі відбулася у вівторок, 15 березня, у Києві, пише Інтерфакс.

«Раніше наш уряд допомагав Україні в забезпеченні оборони, зараз ми почали підтримку проектів, спрямованих на гарантування безпеки кожної людини. Я переконаний, що за рахунок оборони не можна скорочувати програми, які спрямовані на освіту або підвищення безпеки кожної людини, не мають згортатися програми, спрямовані на поліпшення медичного забезпечення, а також освіти дітей», – сказав посол.

У рамках цієї допомоги будуть реалізовані п'ять проектів. Зокрема, для Рогатинської центральної районної лікарні буде закуплений апарат ультразвукової діагностики, для Львівської обласної клінічної лікарні «Охмадит» закуплять 4 монітори для гематологічного і біохімічного аналізаторів крові. Для кількох дитсадків Ужгорода закуплять кухонні прилади, а також апарат УЗД для Катеринопільської центральної райлікарні.

Зазначено, що за останній рік Японія надала Україні фінансову підтримку для стабілізації і стимулювання реформ на загальну суму в $1,85 млрд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук