Яценюк: Очікуємо, що Україна отримає транш МВФ та допомогу ЄС і США для стабілізації економіки

«Очікуємо, що Україна отримає як транш МВФ, так і 1 мільярд кредитних гарантій США та 600 мільйонів євро від ЄС, які потрібні для стабілізації української економіки», наголосив лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк за підсумками зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском у Брюсселі у вівторок, 16 серпня.

«Зараз все залежить від того, як швидко остаточно завершаться перемовини з Міжнародним валютним фондом», підкреслив лідер «Народного фронту».

Також він нагадав, що надання Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги від ЄС безпосередньо прив’язані до пакету з МВФ.

«Ми очікуємо, що будуть остаточно завершені всі технічні переговори, і Україна отримає як транш Міжнародного валютного фонду, так і 1 мільярд кредитних гарантій Сполучених Штатів Америки та 600 мільйонів євро від Європейського Союзу, які потрібні для стабілізації української економіки», підкреслив він. 

Арсеній Яценюк зазначив, що українська економіка, на відміну від російської, падіння якої становило 0,6%, демонструє позитивні зрушення – 1,3% зростання у другому кварталі цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук