Яценюк після зустрічі з Байденом: Українське питання було, є і буде одним з ключових для США

Українське питання було, є і буде одним з ключових зовнішньополітичних пріоритетів для США. Для того, щоб Україна залишалася на їх радарах, треба демонструвати, що ми продовжуємо реформи, як ми робили останніх 2,5 роки.

Про це сказав лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк за підсумками зустрічі з Віце-президентом США Джозефом Байденом у Вашингтоні в середу, 26 жовтня, що відбулася на запрошення Білого дому.

Арсеній Яценюк нагадав про значну підтримку, яку протягом останніх років надавала адміністрація США Україні. Це, зокрема, введення санкцій проти Російської Федерації, пакет фінансової допомоги для тренування українських військовослужбовців та передача військового обладнання – «починаючи з Humvee і закінчуючи контрбатарейним обладнанням», – три мільярди доларів фінансової допомоги, допомога щодо програми реструктуризації і списання 20% боргу української держави перед кредиторами та підтримка Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

Арсеній Яценюк наголосив, що питання підтримки України для цієї адміністрації США, для американського народу є надважливим:

«Вони це продемонстрували конкретними діями. І сьогоднішня адміністрація думає про те, як допомагати Україні в майбутньому».

«Зараз дуже важливо, щоб всі ті досягнення, які ми отримали з чинною американською адміністрацією, перейшли в наступну. І від нас залежить, яка політика буде провадитися наступною адміністрацією США. Переконаний, що ця політика буде так само спрямована на подальшу підтримку української держави», – підкреслив лідер «Народного фронту».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук