Яценюк про рішення щодо «безвізу»: «Ми наближаємося до мети. Але розслаблятися ще не можна»

Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк привітав позитивне рішення комітету постійних представників держав-членів при Раді Європейського Союзу стосовно надання безвізового режиму для України.

«Виконавши свої зобов'язання, Україна справедливо очікує, що зустрічні кроки здійснить Європейський Союз», написав він на своїй сторінці у Facebook.

«Із Брюсселя надходять добрі новини. Це ще не фінал. Але це вагомий результат», написав Арсеній Яценюк.

«Розпочинаючи з 2014 року, уряд України, який я мав честь очолювати, разом з Президентом, Верховною Радою у співпраці з громадянським суспільством, зробили все можливе для виконання умов для одержання безвізового режиму з ЄС», підкреслив він.

Цей курс, написав лідер «Народного фронту», продовжили нинішня коаліція та уряд. «Виконавши свої зобов'язання, Україна справедливо очікує, що зустрічні кроки здійснить Європейський Союз. Це справа відповідальності, справедливості і довіри», наголосив Арсеній Яценюк.

«Ми наближаємося до мети. Але розслаблятися ще не можна. Наш головний висновок ми демонструємо гідне ставлення до даного слова. І найважливішим є те, що досягаємо результатів, коли діємо разом і державне керівництво, і політики, і суспільство», підкреслив він.

«Нам хочуть нав'язати розбрат. Але успіх нам принесуть лише політична єдність, відповідальна і результативна політика влади, дотримання слова і впевненість, що ми все зможемо зробити на користь Україні», написав лідер «Народного фронту».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук