Є партії і політики, для яких ця трагедія – це шанс, - Садовий про штурм Ратуші

«Дякую усім працівникам, які зараз працюють в надзвичайних умовах і намагаються втримати місто прибраним і чистим»

СуспільствоЯ.І., 9 червня 201621371
Є партії і політики, для яких ця трагедія – це шанс, - Садовий про штурм Ратуші
Андрій Садовий запевнив, що перевищень норм вмісту шкідливих речовин у повітрі сьогодні немає

Міський голова Львова Андрій Садовий у відеозвернні розповів актуальну інформацію щодо ситуації на полігоні в Грибовичах, щодо вивозу сміття з міста по пошуку нової ділянки під полігон. Також мер прокоментував ситуацію, яка сьогодні склалась в міській раді.

«Про оперативну ситуацію в місті. Завдяки авіації, яку держава надала на дванадцятий день пожежі на Грибовицькому полігоні, ситуацію там вдалось дещо стабілізувати. Санітарні служби моніторять стан повітря і води. Перевищень норм вмісту шкідливих речовин на сьогодні немає. Я прошу всіх слідкувати за офіційною інформацією. Я вкотре наголошую, що про будь-які загрози для людей ви першими почуєте з офіційних повідомлень», - йдеться у зверненні мера Львова.

«Друга проблема, над якою працюють наші інженерні служби та проектанти, - це підготовка до рекультивації полігону. Ми укріпили та підняли дамбу. Коригуємо план рекультивації відповідно до нових обставин. Наша задача – якнайшвидше приступити до робіт на самому полігоні, як тільки остаточно буде ліквідовано пожежу та закінчено пошук працівника нашого комунального підприємства, який також потрапив під завал», - заявив Андрій Садовий.

Мер міста також прокоментував ситуацію з вивезенням сміття.

«Я знаю, що не у всіх районах сміття вивозять вчасно і у повному обсязі і місто робить все, аби ситуацію втримати під контролем і виправити. Всі служби працюють в екстремальному режимі і я дякую усім працівникам, які зараз працюють в надзвичайних умовах і намагаються втримати місто прибраним і чистим. Зараз це дуже непросто», - наголосив міський голова.

Він нагадав, що 8 червня місто досягнуло домовленостей з мерами районних центрів про тимчасове розміщення сміття на їхніх полігонах. «Якщо знову не буде втручання політиків, ситуація буде нормалізована», - додав Садовий.

«Ми також переглянули усі альтернативні ділянки для розміщення нового полігону і сміттєпереробного заводу. Вибрали ті, які підходять за усіма параметрами. Скерували офіційне звернення до обласної влади. Дуже сподіваюсь, що всі формальні процедури з боку обласної адміністрації пройдуть швидко і без затримок», - зазначив Андрій Садовий.

«І про сьогоднішні події в мерії. Коли місто в біді, кожен проявляє себе на повну. Є партії і політики, для яких ця трагедія – це шанс. І вони його будуть використовувати, аби ввести місто в хаос. Це цинічно, але це правда. Я відповідаю за нормальну життєдіяльність міста Львова і за будь-яких обставин буду робити все від мене залежне, аби місто гідно пройшло і це випробування», - резюмував міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук