ЄБРР і ЄІБ витратять 176 млн євро на дорожні знаки, світлофори і пішохідні доріжки в Україні

За фінансування ЄБРР і ЄІБ у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі стартує новий проект з покращення безпеки руху

ЕкономікаАндрій Стець, 14 грудня 20183221

176 млн євро виділяють на новий проект з покращення безпеки руху в Україні Європейський інвестиційний банк та Європейський банк реконструкції. Про це повідомив голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон, інформує прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«Я з приємністю повідомляю про початок в Україні нового проекту, спрямованого на подальше підвищення рівня обізнаності громадян щодо питань безпеки руху. Для ЄІБ це флагманський проект у регіоні, адже за обсягом інвестицій він найбільший – 176 млн євро. З них Європейський інвестиційний банк виділяє 75 мільйонів євро, решта коштів надійдуть від нашого партнера ЄБРР», - заявив де Загон.

Проект буде реалізований у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі. Ці міста були обрані на підставі статистки ДТП і через готовність інвестувати у покращення безпеки дорожнього руху.

«Є те, що може зробити влада, а є те, що можуть змінити учасники руху - як водії так і пішоходи. Ми хочемо нагадати українцям, що перевищення швидкості має наслідки і ця швидкість вбиває», – сказав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Цьогоріч на безпеку доріг з бюджету буде спрямовано 1,6 млрд грн, у 2019-му – 2,5 млрд грн, у 2020-му – 3,4 млрд грн, повідомила начальник управління безпеки на транспорті та технічного регулювання Мінінфраструктури Лідія Єлізарова.

На що саме витратять обіцяні європейцями 176 млн євро поки не відомо, але головна мета проекту - зменшення кількості ДТП та смертності на дорогах. Для досягнення цієї мети донори підготували програму з покращення безпеки дорожнього руху для України. Вона передбачає покращення проектування доріг, обладнання їх відповідними інформаційними знаками, а також встановлення нових світлофорів та облаштування пішохідних переходів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук