ЄС заборонив своїм членам вести двосторонні переговори з Росією щодо ембарго

ЄС заборонив своїм членам вести двосторонні переговори з Росією щодо ембарго

Європейська Комісія не погоджується на двосторонні домовленості між Росією і окремими країнам-членами ЄС щодо послаблення торгівельного ембарго, та підтверджує, що працює над загальноєвросоюзним рішенням в цій справі.

Минулого тижня мали місце переговори між представниками Росії та Євросоюзу, в результаті яких було, зокрема, вирішено, що технічні деталі, наприклад, стосовно санітарних перевірок, будуть узгоджуватися між Москвою та окремими країнами-членами ЄС, передає Польське радіо.

Тоді ж з’явилося побоювання, що таке рішення дасть Росії можливість відкрити свій ринок лише для деяких держав Європейського Союзу. Так, французька влада дійшла до висновку, що Париж отримав згоду Єврокомісії на проведення двосторонніх переговорів з росіянами щодо санітарних справ.

Однак, 22 січня речник Європейської Комісії до справ здоров'я Енріко Брівіо заявив, що Брюссель не змінив свого підходу у цій справі.

«Це є власне те, чого ми хочемо уникнути, тобто, аби третя країна могла обирати, з якою державою-членом ЄС буде мати торгівельні зв’язки. Ми хочемо мати спільні юридичні рамки у цій справі, аби мати чіткі принципи. Проте, ми ще досі перебуваємо в процесі технічних переговорів», - заявив речник.

Як поінформувала Європейська Комісія, переговори у Берліні між відповідними службами ЄС та Росії стосувалися ембарго, накладеного з фітосанітарних причин, в тому числі, ембарго на свинину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук