Європа дала Україні €4 млн на реформи тюрем і посилення захисту прав людини

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 3 листопада 20151640

Рада Європи і Європейський Союз виділили 4 млн євро на проекти з посилення стандартів дотримання прав людини, на реалізацію пенітенціарної реформи, боротьбу з корупцією і підтримку виборів в Україні.

«Ми закликаємо українські державні органи до виконання свого обов'язку перед людьми і допомагаємо їм у цьому», – заявив Спеціальний радник Генерального секретаря Ради Європи в Україні Крістос Джіакумопулос на прес-конференції в Києві у вівторок, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, основною рушійною силою будь-яких перетворень є громадянське суспільство, тому цивільні організації є частиною всіх програм співробітництва Ради Європи та ЄС.

Сукупний бюджет на реалізацію цих проектів становить 4 млн євро. Кошти підуть на реалізацію чотирьох програм упродовж наступних двох років. Вони будуть спрямовані на посилення стандартів дотримання прав людини, зокрема, на роботу уповноваженого Верховної Ради з прав людини, проведення пенітенціарної реформи, боротьбу з корупцією і підтримку виборів у країні.

У квітні 2014 року ЄС і Рада Європи погодили цілеспрямовані дії зі співпраці з Вірменією, Азербайджаном, Грузією, Молдовою, Україною і Білоруссю, країнами-учасницями ініціативи ЄС «Східне партнерство», що реалізовуватимуться відповідно до «Рамкової програми співпраці» (РПС). Ці заходи сприятимуть зміцненню потенціалу країн Східного партнерства, які є державами-членами Ради Європи, за винятком Білорусі, реалізації внутрішніх реформ, щоб наблизити ці країни до європейських стандартів у галузі прав людини, демократії та верховенства права. Сукупний бюджет РПС на 2015-2017 рр. становить EUR33,8 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук