Ющенко дав добро на будівництво високовольтної лінії від Рівненської АЕС до нової підстанції "Київська"

Економіка15 квітня 20092740

Президент України ратифікував Фінансову угоду (Проект будівництва високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС - Київська) між Україною та Європейським інвестиційним банком. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Глави держави.

Відповідний указ Віктор Ющенко підписав 1 квітня 2009 року .

Фінансова угода є другою Угодою, що передбачає фінансування будівництва високовольтної повітряної лінії від Рівненської АЕС до нової підстанції "Київська", будівництва заходу існуючої повітряної лінії Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС до підстанції "Київська", розширення та модернізації підстанції "Київська" та будівництво двох ліній довжиною 60 км. і напругою 300 кВ від підстанції "Київська" для електропостачання центральних регіонів України.

Першою була Кредитна угода (Проект "Будівництво високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС- Київська") між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку, що була прийнята Верховною Радою України та повернута з підписом Президента України. Європейський банк реконструкції та розвитку надав Україні кредит також на 150 млн євро. Фінансова угода з Європейським інвестиційним банком визначає загальну вартість проекту у 300 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук