З лав МВС звільнено майже 17 тис. правоохоронців, які порушили присягу, - замміністра

Заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар

У Міністерстві Внутрішніх Справ України ведеться активна боротьба з міліціонерами, які зрадили присязі і замішані в корупційних схемах, торгівлі наркотиками та вчиненні інших правопорушень.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України – керівник апарату Сергій Чеботар, повідомили у прес-центрі МВС.

«Ми все робимо для того, щоби дійсно, особи, які не мають ладу з Законом, не працювали в органах внутрішніх справ. Тут не може бути з ними ніяких компромісів. Нещодавно в Хмельницькій та Херсонській областях було звільнено ряд працівників, які були замішані в корупційних схемах», - зазначив заступник міністра і поінформував, що на Чернігівщині та Харківщині правоохоронці були замішані у схемах, щодо торгівлі наркотиками, а на Тернопільщині було виявлено міліціонера який намагався отримати майже 40 тис. грн хабара за надання відповідних послуг.

«Усі особи були звільнені з займаних посад», - констатував Чеботар.

За словами заступника міністра, робота по боротьбі з корупцією ведеться по всій території України. Наразі в МВС виробляється система перевірки кадрів, боротьби з корупцією, підвищення якості. Процес реформування в МВС триває і надалі.

«На сьогоднішній день з МВС України звільнено майже 17 тис. правоохоронців, які порушили присягу на вірність українському народу» - резюмував Сергій Чеботар.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Artur Odnokoz 24 червня 2014, 13:46

  Ну добре, ну звільнили - а далі ЩО? Що ті продажні силовики вміють робити? Вони ж знову попадуть у "силові структури", тільки вже більш "приватні". Садити таких гадів треба і надовго! У присязі йдеться: "Якщо ж я порушу цю Присягу, то хай мене покарають за всією суворістю закону." А де Закон? Де кара? Далі маємо ту саму безкарність та безпредєл.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук