З початку року зі Львова «пішли» 68 СПД і забрали зі собою майже мільйон гривень податків

ЕкономікаТ.С., 20 травня 20155530

З початку 2015 року у Львові припинили свою діяльність 68 суб’єктів підприємницької діяльності (СПД). За чотири місяці вони залишили у бюджеті міста понад мільйон гривень податків. 

Натомість нові підприємства, які реєструються для ведення бізнесу у Львові не поспішають сплачувати податки у міський бюджет.

Про це під час апаратної наради з управлінцями Львівської міськради повідомила начальник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

«За чотири місяці зі Львова до інших регіонів України пішло 68 СПД і забрали зі собою податків на майже мільйон гривень. За цей же час до нашого міста прийшло 80 СПД, але сплатили вони податків на суму всього лиш 38 тис. грн. Це є абсолютно неадекватні речі», - заявила Кулинич.

За її словами, у Франківському районі Львова з січня по квітень 2015 року було зареєстровано 22 нових СПД, які за цей час не сплатили жодної гривні податків. У Личаківському районі 12 нових СПД у сумі за чотири місяці сплатили податків на трохи більше ніж тисяча гривень.

Начальник департаменту також звернулась до присутніх на підсумковій нараді представників районних податкових інспекцій Львова з проханням ретельніше виконувати свою роботу у розрізі податкових надходжень від суб’єктів підприємницької діяльності.

Як повідомляв ZAXID.NET, за результатами моніторингу департаменту економічної політики ЛМР у Львові спостерігається тенденція до зменшення кількості зареєстрованих СПД. Так, станом на середину літа 2014 року кількість зареєстрованих СПД скоротилась на третину.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук