За час незалежності в миротворчих місіях взяли участь 42 тис. військових ЗСУ, – Порошенко

СуспільствоАндрій Стець, 29 травня 20171360
За час незалежності в миротворчих місіях взяли участь 42 тис. військових ЗСУ, – Порошенко
Президент України привітав українських миротворців із професійним святом

За час незалежності понад 42 тис. українських військовослужбовців ЗСУ, інших військових формувань та правоохоронних органів взяли участь в миротворчих місіях по егідою ООН, ОБСЄ, ЄС. Про це сказав президент України Петро Порошенко у привітанні українських миротворців з професійним святом.

«У цьому році виповнюється 25 років з початку активної участі нашої держави в міжнародній миротворчій діяльності. Бездоганне виконання завдань, мужність і високий професіоналізм українських миротворців забезпечили визнання України як впливового суб'єкта європейської та світової систем безпеки і створили сприятливі умови для формування позитивного іміджу нашої держави в світі», – зазначив президент.

«У важкий для держави час українські миротворці одними з перших стали на захист рідної Вітчизни і успішно застосують отриманий в миротворчих операціях і місіях досвід в районі проведення АТО», – сказав Порошенко.

Зазначимо, що станом на сьогоднішній день сьогодні 448 військовослужбовців ЗС України беруть участь у дев’яти міжнародних операціях із підтримання миру та безпеки в семи країнах світу та районі Аб’єй під проводом ООН, НАТО та в складі спільних миротворчих сил у Придністровському регіоні Республіки Молдова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук