За два місяці перенесенням номера до іншого оператора скористалися менше 10 тис. абонентів

Найбільше абонентів пішло від «Київстару», а найбільше прийшло до «Vodafone Україна»

Оператори мобільного зв'язку «Київстар», «Vodafone Україна», lifecell, «Інтертелеком» і «ТриМоб» в травні-червні обмінялися 9,63 тис. абонентів у рамках послуги з перенесення абонентського номера (MNP), повідомила Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Згідно з цією інформацією, «Київстар» втратив 4,818 тис. абонентів, «Vodafone Україна» – 2,57 тис. номерів, lifecell – 1,974 тис. При цьому «Київстар» отримав 2,694 тис. абонентів, «Vodafone Україна» – 3,657 тис. номерів, lifecell – 2,945 тис. номерів.

«ТриМоб» (дочірній оператор «Укртелекому») та «Інтертелеком» – в «плюсі»: обидва залучили більше, ніж втратили (25 і 41 абонент відповідно), повідомила НКРЗІ.

За даними Українського державного центру радіочастот, станом на 2 липня подано 19,846 тис. заявок на перенесення номера, з них 9,707 тис. вже виконані, що становить 48,9% від загальної кількості.

До слова, за перший місяць дії послуги MNP оператори обмінялися 5,8 тис. абонентами, при цьому 46,6% заявок не були задоволені.

Послуга повного перенесення номера від одного мобільного оператора до іншого стартувала в Україні з 1 липня. Водночас у роботі цієї послуги виникають певні труднощі. Наприклад, абоненти «Київстару» скаржаться, що оператор їх не відпускає, а lifecell блокує абонентам, які від нього пішли, прийом дзвінків зі стаціонарних номерів.

Як перенести номер від одного оператора до іншого читайте в інструкції від ZAXID.NET.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук