За європейську Україну студенти та герої Небесної сотні заплатили кров’ю і життям, – Порошенко

У суботу, 16 травня, з нагоди Дня Європи президент Петро Порошенко підняв Прапор Європи на площі перед Адміністрацією президента.

Український президент наголосив, що українці заслужили бути частиною об’єднаної Європи. «В листопаді 2013 року Україна твердо задекларувала свій європейський вибір – показала це мільйонами людей, які вийшли на європейський Майдан», – заявив президент, якого цитує його прес-служба.

Порошенко нагадав, що за відстоювання європейських цінностей та шляху України студенти заплатили своєю кров’ю, коли їх побили на Майдані, а пізніше своє життя віддали герої Небесної сотні.

Глава держави зазначив, що сьогодні Україна усвідомлює відповідальність та проводить європейські реформи, щоб змінитися та стати справжньою європейською державою. Так, перший крок в цьому напрямі був зроблений, коли президент України та лідери ЄС підписали Угоду про асоціацію. І вже 20 країн-членів ЄС ратифікували документ.

«Зараз ми наполегливо працюємо над тим, щоб втілити в життя всі реформи, які задекларовані в цій Угоді», – наголосив Порошенко. За його словами, створена Національна рада реформ, яка має робити все можливе для прискорення проведення реформ. «Прискорити, щоб українські діти мали можливість жити в Україні, яка буде членом Європейського Союзу. І це є нашою ключовою метою. Ніщо не примусить Україну звернути з обраного шляху», – заявив президент.

Під гімн ЄС Глава держави та діти, як майбутнє України, підняли на флагштоках Прапор Європи на площі біля АПУ.

Щорічно в Україні відзначаються Дні Європи, під час яких проходять різноманітні заходи в українських містах. Зокрема, в цьому році програмою передбачено фестиваль традиційних культур «ЕтноЄвропа», різні конкурси, дебати, ярмарки проектів, спортивні заходи.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук