Вражаючі результати учасників проєкту «100 днів до літа» від Люкс ФМ

Суспільствоновини компаній, 2 червня, 09:00 1177 0

Схудли разом з ЛЮКС ФМ. Днями відбувся фінал грандіозного проєкту «100 днів до літа». Впродовж трьох місяців шестеро слухачів із тренерами та дієтологом скидали зайву вагу. Разом із ними тренувались і люксові ведучі. Хто ж переміг?

«Спершу я відчув усі свої м'язи тіла і згадав, що вони у мене є. А після цього я почав кожного дня зменшуватись. Щодня я втрачав 200-300 грамів ваги. На початку проєкту я важив 110,6 кг, а на кінець — 89 кілограмів», – розповів учасник проєкту "100 днів до літа" Ярослав Дзера.

Ярослав Дзера — один із шести учасників проєкту «100 днів до літа» від Люкс ФМ. Вони наважились замінити піцу та бургери на гречку й броколі. А також щодня тренувались. Разом зі слухачами це робили й ведучі Люкс ФМ – Андрій Ферцак і Лана Квітнева.

«Мені комфортно, мені зручно, мені подобається займатися, я зрозумів, що спорт — це реально моє», – поділився ведучий Люкс ФМ Андрій Ферцак.

«Хочу почуватися здоровою, а також для жінки виглядати гарною — 100% мотивація», — сказала Лана Квітнева.

Кожен учасник мав персонального тренера та дієтолога. Спочатку всі займались у залі, а під час карантину перейшли в онлайн.

«Були розроблені індивідуальні програми, всі тренери підтримували щоденний зв'язок з учасниками проєкту. Ми тішимось тими результатами, які вони показали сьогодні», – сказала керівниця відділу маркетингу комплексу «Пляж» Олена Анатійчук.

Момент істини – учасники зважуються. У кожного – мінус з десяток кілограмів. Але з невеликим відривом перемагають таки дівчата.

Упродовж всього проєкту учасників підтримувала мережа магазинів «Рукавичка», надавши майже тисячу пляшок води тим, хто тренувався. У фіналі компанія нагородила як переможців проєкту, так і його учасників.

«Це крута ідея про здоров'я, що на сьогоднішній момент дуже актуально. Насправді, переможці, а перемогли дівчата, за яких ми уболівали, і за Лану зокрема, отримали сертифікати на покупки в «Рукавичці», щоб могли правильно харчуватись, а хлопці отримали місячний запас води торгової марки «Традиція», – зазначила директорка з маркетингу мережі магазинів "Рукавичка" Олена Фролова.

Переможці проєкту отримали також річний преміум-абонимент у фітнес комплекс «Пляж», а інші учасники – заохочувальні призи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук