Жертвами російської агресії за два роки стали 10 тис. українців, ще 20 тис. - поранені

Протягом двох років проведення АТО бойовики спільно з російськими військовими вбили близько 10 тисяч українців, ще 20 тисяч громадян - поранені.
Про це у понеділок заявив перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль, передає Укрінформ.
Таку заяву він зробив під час засідання Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради України, Сейму Литовської Республіки, Сейму і Сенату Республіки Польща у Києві.
"Вже більше двох років наша країна є ціллю російської агресії. За цей час бойовики та їхні російські господарі вбили 10 тисяч українців, понад 20 тисяч поранено", - сказав він.
Крім того, Коваль нагадав, що близько 2 мільйонів громадян України були змушені тимчасово залишити свої домівки.
Нагадаємо, Парламентська асамблея України, Литви та Польщі є міжпарламентських консультативним органом, створеним 13 травня 2005 року з метою підготовки проектів та пропозицій для влади, що є предметом зацікавлення трьох країн. До складу парламентської асамблеї входять по 10 законодавців з Сенату і Сейму Польщі, Сейму Литви та Верховної Ради України.