11-річна львів’янка стала чемпіонкою світу зі швидких шахів

Анастасія Гнатишин перемогла серед юнаків та кадетів

10:40, 3 травня 2022

11-річна львів’янка Анастасія Гнатишин перемогла на чемпіонаті світу зі швидких шахів серед юнаків та кадетів. Змагання відбувалися на грецькому острові Родосі, Анастасія виступала у категорії дівчат до 12 років. Львів’янка набрала 8,5 очок з 9 можливих і за додатковими показниками випередила учасницю з Польщі, повідомляє прес-служба ЛМР. Загалом за ці змагання спортсменка здобула два золота.

Наступного дня на чемпіонаті Анастасія Гнатишин виборола друге золото у бліці.

Анастасія Гнатишин вчиться у ДЮСШ «Дебют», вона вихованка заслуженого тренера України Володимира Грабінського.

«Любов до шахів дівчина успадкувала від батька – він є кандидатом у майстри спорту. Ази шахів дівчинка освоїла ще у 6 років. Згодом розпочала тренування з Антоном Романовичем, а тепер тренується у Володимира Грабінського», – розповіли в ЛОДА.

Спортсменка не раз була призеркою змагань. Чемпіонкою України у своїй віковій групі вона стала ще у 2018 році. У 2019 році спортсменка посіла друге місце на чемпіонаті Європи, а за півроку – стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів.

Загалом на чемпіонаті світу з блискавичних шахів у Греції українські шахісти вибороли 14 медалей.