11 постраждалих у ДТП в Таїланді громадян України залишаються в медзакладах. крапельниця Стан постраждалих – стабільний, повідомили у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України з посиланням на інформацію Посольства України в Королівстві Таїланд.
За даними дипустанови, на сьогодні 11 постраждалих осіб все ще перебувають у двох госпіталях Таїланду, де їм надається фахова медична допомога. «Стан постраждалих – стабільний, тяжких випадків немає. Лікарі працюють у штатному режимі. Українці, які отримали дрібні поранення, самостійно поїхали до місць проживання», – йдеться в повідомленні і зазначається, що лікування постраждалих відбудеться за рахунок страховок.
Як повідомляв ZAXID.NET, 23 листопада внаслідок ДТП з туристичним автобусом, що сталася в провінції Канчанабурі, 20 українців отримали травми різного ступеня тяжкості.