19-річний водій Volkswagen Passat збив жінку у Львові і втік

Патрульні оперативно розшукали винуватця ДТП

10:08, 20 грудня 2022

Уночі в мікрорайоні «Рясне» у Львові 19-річний водій Volkswagen Passat збив жінку і втік з місця ДТП. Поліцейські оперативно розшукали водія і тепер йому загрожує кримінальна відповідальність.

Як повідомили у поліції Львівщини, ДТП трапилась близько опівночі понеділка, 19 грудня на вул. Шевченка. 19-річний водій автомобіля Volkswagen Passat наїхав на 57-річну місцеву мешканку, після чого залишив місце події.

Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до медичного закладу.

Патрульні поліцейські оперативно знайшли автомобіль та водія.

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

За цим фактами слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ.