Уночі в мікрорайоні «Рясне» у Львові 19-річний водій Volkswagen Passat збив жінку і втік з місця ДТП. Поліцейські оперативно розшукали водія і тепер йому загрожує кримінальна відповідальність.
Як повідомили у поліції Львівщини, ДТП трапилась близько опівночі понеділка, 19 грудня на вул. Шевченка. 19-річний водій автомобіля Volkswagen Passat наїхав на 57-річну місцеву мешканку, після чого залишив місце події.
Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до медичного закладу.
Патрульні поліцейські оперативно знайшли автомобіль та водія.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЗа цим фактами слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ.